Vysnívajte si lásku

Viete že je dobre snívať a žiť naplno? Čo by ste povedali na to keby sa vám začali plniť sny a vy by ste si vychutnávali pohodičku. Aké krásne by bolo mať šťastný domov, milujúceho manžela, a zdravé deti.

Viete že sa to dá? Stačí si privolať myšlienkami.
Ako sa to dá? Nuž tak, že si budete vizualizovať úspech v každom smere Vášho života. Skúste si vysnívať manžela. Predstavujte si ho podľa svojich predstáv. Vo svojom vnútri si hovorte: „ Môj partner ma miluje a ja mu lásku opätujem. Môj manžel je šikovný, čoho sa chytí, to opraví, sprace po sebe neporiadok. Pomáha mi pri varení, poumýva riad, a máme viac času na seba.“

Potom už len nechajte voľný priebeh. Nič neprenáhľujte, nesiľte. No ale nezostaňte stáť na jednom mieste a čakať. Musíte aj Vy vykonať aktivitu. Choďte do spoločnosti, všímajte si ľudí okolo seba. Buďte milí, prívetiví, no ale nie k takým ľuďom, ktorí Vás začnú zneužívať. Vždy si hovorte a predstavujte ako vypadá Váš nový partner, aký chcete aby bol. Verte, že sa Vám to splní.
Viera a dôvera v samú seba robia zázraky. Uvedomíte si ich, až keď sa Vám splní čo ste si priali. Majte oči a srdce otvorené. Nechajte lásku prúdiť vo vašom tele, v každej vašej bunke. Buďte milé k sebe a ostatným ľuďom, majte radi sami seba a láska v podobe partnera príde. Možno to nebude hneď, možno budete čakať dlhšiu dobu, no majte trpezlivosť a hlavne verte.

Verte svojmu vnútru. Ono Vám napovie a ukáže smer, ktorým sa uberať. Ak vám vaše vnútro povie, že treba ísť do parku, ak budete cítiť vo svojom vnútri vibrácie, že to treba urobiť, počúvajte a choďte von. Otvorte sa novým možnostiam. Ak Vám vaše srdce hovorí, že máte vyhľadať zoznamku na internete a zaujme Vás človek, ktorý Vám bude na prvý pohľad sympatický, nebojte sa mu napísať. Ak budú sympatie na oboch stranách, nechajte voľný priebeh, a príde čas kedy sa stretnete, kedy si do očí poviete vzájomné: „ Mám Ťa rád/a.“ Niekedy láska na prvý pohľad robí zázraky.
Ak Vám je partner súdený, príde v správnej chvíli. Nebojte sa vykročiť novej láske oproti. Nebojte sa ukázať a otvoriť svoje srdce.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *